Satılır 3 otaqlı yeni tikili 67 m²

Abşeron, Masazır · Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi Yeni Baki yasayis kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-015652 118

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

67.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi Yeni Baki yasayis kompleksi.Yaxinliginda Məktəb Baxça fəaliyyət göstərir.Su İşıq Qaz ve Lift daimidır.Bina 9 mərtəbəlidir.Mənzil ise 3 cu mərtəbədir.Senedleri tam qaydasindadir(Kupca var).Menzilde esyalar qalacaqdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,567 AZN/m²

Ortadan 0.2% baha

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Masazır

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.30%

Aktiv: 6154 Yeni: 1765 Tələb: Aşağı
105 000 AZN
Kupçalı Əşyalı
R

RA EMLAK ABSHERON

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi