Satılır 3 otaqlı yeni tikili 62 m²

Bakı, Yasamal · Ipoteka.AZ

Satış EML-194111 5
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

3

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Yeni Yasamal qesebesi, 77 marsrutun son dayanacagi, Esed Ehmedov kucesi, yeni tikili tam yasayisli binada, umumi sahesi 62 kv m olan 2 otaqan 3 otaga duzelme menzil satilir. Mertebe 20/11, ela temir, qurasdirilmis metbex mebeli, qazi, suyu, isigi daimidir, istilik sistemi kombi. Binada 3 suretli lift SIQMA, 24 saat muhafize olunan heyeti, yeralti qaraji, usaq meydancasi. В пос. Ени Ясамал, на конечной остановки 77 автобуса, по уличе А. Ахмадова, в заселенной новостройке продаётся 2 комнатная квартира переделанная в 3 - х комнатную квартира обшей площадью 62 кв м.. Этаж 20/11, хороший ремонт, газ, свет, вода круглосуточная, отопительная система комби. В здании 3 скоростных лифта СИГМА, 24 часа охраняемый двор, детская площадка.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,581 AZN/m²

Ortadan 11.7% sərfəli

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
86 486 EUR
160 000 AZN
Kupçalı
S

Samir müəllim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi