Satılır 3 otaqlı yeni tikili 60 m²

Xırdalan, Xırdalan · Xırdalan ş. · Tap.Az

Satış EML-235367 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Xırdalan ş, H.Əliyev parkının yanında yerləşən 4 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 60 m² olan 3 otaqlı Xruşovka tipli super təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla və yüksək zövqlə təmir olunub. Qaz, su və işıq daimidir. İnfrastrukt olaraq mənzil çox əla yerdə yerləşir. Yaxınlıqda dayanacaq, məktəb, baxça, marketlər, restoranlar və s. bütün iaşə obyektləri var. Sənədi kupçadır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,467 AZN/m²

Ortadan 6.5% sərfəli

Rayon ort: 1,568 AZN/m²

Xırdalan

1 568 AZN/m²

Son 6 ay: +0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.70%

Aktiv: 2119 Yeni: 944 Tələb: Aşağı
51 765 USD
88 000 AZN
S

Sahib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi