Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı yeni tikili 57 m²

Abşeron, Masazır · Abseron rayon Masazir qesebesi Qurtulus 93 yasayis kompleksi. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-131685 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 6

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Abseron rayon Masazir qesebesi Qurtulus 93 yasayis kompleksi.Bina 6 mertebelidir,Menzil ise 1 ci mertebesinde yerlesir(yerden hundur).Sehercikde mekteb bagca fealiyet gosterir.Su,isiq,merkezlesmis istilik sistemi daimidir.Qaz inda xetleri cekilib yaxin vaxtlarda verilecek.Senedleri tam qaydasindadir(Kupca var).Menzilde bezi esyalar qalacaqdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,570 AZN/m²

Ortadan 0.7% baha

Rayon ort: 1,559 AZN/m²

Masazır

1 559 AZN/m²

Son 6 ay: -12.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
48 378 EUR
89 500 AZN
Kupçalı
R

RA EMLAK ABSHERON

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi