Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı yeni tikili 55 m²

Abşeron, Masazır · Abseron rayon Masazir qesebesi Qurtulus 93 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175842 7

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 6

Təsvir

Abseron rayon Masazir qesebesi Qurtulus 93 yasayis kompleksi.Bina 6 mertebelidir,Menzil ise 5 ci mertebesinde yerlesir.Sehercikde mekteb bagca fealiyet gosterir.Su,isiq,merkezlesmis istilik sistemi daimidir.Qaz inda xetleri cekilib yaxin vaxtlarda verilecek.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,418 AZN/m²

Ortadan 9.4% sərfəli

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Masazır

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.10%

Aktiv: 6453 Yeni: 2032 Tələb: Aşağı
78 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

RA EMLAK ABSHERON

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi