Satılır 3 otaqlı yeni tikili 51 m²

Abşeron, Masazır · Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi Qesr yasayis kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189121 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 8

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi Qesr yasayis kompleksi.Yaxinliğinda Məktəb Baxça fəaliyyət göstərir.Su İşıq Qaz və Lift daimidır.Bina 8 mertebelidir,Mənzil isə 7 ci mərtəbədir.Senedleri tam qaydasindadir(Kupça var).Mənzildə bezi əşyalar qalacaqdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,667 AZN/m²

Ortadan 7.6% baha

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
85 000 AZN
Kupçalı Əşyalı
Ə

Əziz Əmlakçı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi