Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı yeni tikili 165 m²

Bakı, Nəsimi · Rəşid Behbudov küç. · Ev10.Az

Satış EML-131116 8
10 dəq piyada 28 May metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

165.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

TƏCİLİ SATİLİR!! 28 may metrosu yaxinligi Azərbaycan Dillər Universitetinin yaninda 3 otaqli mənzil satilir!! Sənəd Kupça.İpotekaya yararlidir.Ofis xidmət haqqi 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,333 AZN/m²

Ortadan 35.2% sərfəli

Rayon ort: 3,599 AZN/m²

Nəsimi

3 599 AZN/m²

Son 6 ay: -4.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 12405 Yeni: 4241 Tələb: Aşağı
226 471 USD
385 000 AZN
Təmirli Kupçalı
S

Sevda

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi