Satılır 3 otaqlı yeni tikili 163 m²

Bakı, Nizami · Emlak.Az

Satış EML-072269 4
10 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

163.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 17

Nəsimi ray N.B.Yusifbəyli küç

Yeni Tikili 9/17 binada

Qanuni 3-Otaq 163kv

Tam təmirli Əşyalı

Gənclik-28 May metrolarına yaxın məsafə

Bu ərazidə bu qiymətə gözəl təklifdir

İnfrastruktura söz ola bilməz!!!

Yaşayış üçün lazım olacaq bütün növ iaşə obyetləri mövcuddur.

Artıq şərhə ehtiyac yoxdur

Real alıcıya endirim olacaq yerində.

Şirkətin xidmət haqqı 1% Alıcı tərəfindən

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,209 AZN/m²

Ortadan 28.1% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
360 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nail B

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi