Satılır 3 otaqlı yeni tikili 160 m²

Bakı, Nəsimi · Ənvər Hüseynov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-150886 4
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

160.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

17 / 19

Təsvir

SATILIR – ELİT YAŞAYIŞ BİNASINDA QANUNI 3 OTAQLI MƏNZİL Yeni tikili, tam yaşayışlı və qazlı bina Otaq sayı: 3 Mərtəbə: 19 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsi Lift: 18-ci mərtəbəyə qədər qalxır Hamam/Tualet: 1 Balkon: 2 böyük balkon Plan: Skvoznoy (yəni hər iki tərəfə baxışı var) Mənzil haqqında: Modern üslubda yeni təmir Tam təchiz olunub: Soyuducu Qabyuyan Paltaryuyan Bütün otaqlarda televizorlar Bütün otaqlarda kondisioner Hündür tavanlar Vitraj və panoramik pəncərələr Mükəmməl panorama ? Bina haqqında: 24/7 mühafizə sistemi Mərmər örtüklü blok Yeraltı qaraj Səssiz və sürətli liftlər Tam yaşayış var İnfrastruktur: Məktəblər Uşaq bağçaları Supermarketlər və alış-veriş mərkəzləri İctimai nəqliyyata yaxın Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,344 AZN/m²

Ortadan 34.3% sərfəli

Rayon ort: 3,565 AZN/m²

Nəsimi

3 565 AZN/m²

Son 6 ay: -5.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
202 703 EUR
375 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elxan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi