Satılır 3 otaqlı yeni tikili 157 m²

Bakı, Xətai · Sənan Kərimov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-118911 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

157.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 19

Təsvir

Diqqət qiymət yekundur . İpatekaya yararlı . Yeni tikili kompleksdə . Şah İsmayıl Xətai m/st yaxın məsafədə Babək plazanın yanında yeni tikili kompleksdə qanuni 3 otaq təmirli və geniş mənzil Satılır . Qaz su işıq daimidir . Mənzildə 1 sanuzel və 1 sanitar qovşaq var . Binada hər blokda 2 lift var . Binanın geniş həyəti və parking üçün həm yeraltı həm yerüstü yerləri var . Real alıcılar əlaqə saxlasın . Ofisin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1 % təşkil edir .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,293 AZN/m²

Ortadan 23% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
194 595 EUR
360 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
R

Rəşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi