Satılır 3 otaqlı yeni tikili 156 m²

Bakı, Xətai · F.bayramov küç · Ev10.Az

Satış EML-205560 2
19 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

156.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 24

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

İpotekaya yararli. Cixaris (kupca) var. Xətai rayonu, Bakı Əyləncə mərkəzi və Sevgi Parkının yaxınlığında 24 mərtəbəli yeni tikilinin 13 cü mərtəbəsində qanuniI 3 otaqlı ümumi sahəsi 156 kvm olan təmirsiz mənzil satılır. Mənzildə qaz, su, işıq daimidir. Bina 24/7 mühafizə və təhlükəsizlik xidməti ilə təmin edilmişdir.Binanın səliqəli və qapalı həyəti, yeraltı parkinqi var. İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidə yerləşir. Yaxında məktəblər, baxça, supermarketlər, klinikalar, metro və avtobus dayanacaqları və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Şirkət haqqı alıcı tərəfindən 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,192 AZN/m²

Ortadan 26.6% sərfəli

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
201 176 USD
342 000 AZN
Kupçalı
Ə

Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi