Satılır 3 otaqlı yeni tikili 150 m²

Bakı, Nəsimi · Mirəli Qaşqay küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185185 3
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

150.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təsvir

EKSKLÜZİV MƏNZİL ! ! ! BAZAR DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ ! ! ! QİYMƏTƏ 30 MİN AZN ENDİRİM EDİLDİ ! ! ! İPOTEKAYA TAM YARARLI ! ! ! . Nəsimi bazarının yaxınlığında yerləşən kompleksdə qanuni 3 otaqlı, əla təmirli mənzil. . Mənzildə biri yataq otağında olmaqla 2 sanuzel mövcuddur. Təmiri bahalı və yüksək keyfiyyətli materiallarla aparılıb. . Qaz, su, işıq daimidir. Kombi istilik sistemi və isti döşəmə mövcuddur. . Əla infrastruktura malik kompleksdir. Geniş bağlı həyəti və avtodayanacağı var. Ətrafında məktəb, bağça, market, aptek və.s yerləşir . Şirkət haqqı alıcı tərəfdən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,960 AZN/m²

Ortadan 17.9% sərfəli

Rayon ort: 3,605 AZN/m²

Nəsimi

3 605 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
261 176 USD
444 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
F

Famil bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi