Satılır 3 otaqlı yeni tikili 148 m²

Bakı, Yasamal · Tbilisi Prospekti · Ev10.Az

Satış EML-204734 3
9 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

148.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 27

Təsvir

Şəhərimizin Ən Elit Məkanlarından Olan Grand Hayat Residence Premium Yaşayış Kompleksində Ümumi Sahəsi 148 KV Olan Qanuni 3 Otaqlı Təmirli Mənzil Satılır.Sənədi Müqavilə.Kompleksin Ətrafında İaşə,Ticarət Obyektləri,Aptek,Mağaza Və S.Yerləşir.Kompeksdə 24 Saat Mühafizə,İstirahət Və Əyləncə Mərkəzi,Kiçik Şahmat Meydançası Və 3 Mərtəbəli Yeraltı Avtodayanacağı Mövcuddur.Qaz,İşıq,İsti\Soyuq Su Daimidir.İstilik Sistemi Kombidir Ətraflı Məlumat Və Digər Mənzillər Üçün Əlaqə Saxlaya Bilərsiz. Şirkətin Xidmət Haqqı(Alıcı Tərəfdən) - 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,703 AZN/m²

Ortadan 7.8% sərfəli

Rayon ort: 2,932 AZN/m²

Yasamal

2 932 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
216 216 EUR
400 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Emil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi