Satılır 3 otaqlı yeni tikili 147 m²

Bakı, Nəsimi · 28-May metrosu Tebriz kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-111626 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

147.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sheherin merkezinde gozel panaramasi olan 28-May metrosu Tebriz kucesi 3-otag menzil RADNOY 4 OTAQA birinci ishiqla duzele bilen menzil 415000 AZN satilir Bina erzinin 1 nomreli Brend binalarindandir TRUMF PALAS yashayish kompleksi 28 may metrosunun 2 deqiqelik mesafesinde yerleshir ALICI TEREFINDEN shirketin xidmet haqqi 1 faiz teshkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,823 AZN/m²

Ortadan 20.9% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
224 324 EUR
415 000 AZN
Kupçalı
Z

ZAMIN IBADOV

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi