Satılır 3 otaqlı yeni tikili 147 m²

Bakı, Əhmədli · Tap.Az

Satış EML-105045 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

147.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Əhmədli metrosunun çıxışı Premium binada 13-12ci mərtəbəsi 147kv ümumi sahəsi olan 3 otaqlı təmirsiz mənzil satılır. Qaz su işıq daimidir Binanın geniş həyəti 2sürətli sigma lifti 24saat mühafizəsi geniş avtoparkinqi var. Sənəd çıxarış(kupça).Qiymət 285000azn. Ofis haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,939 AZN/m²

Ortadan 30% sərfəli

Rayon ort: 2,768 AZN/m²

Əhmədli

2 768 AZN/m²

Son 6 ay: +2.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.10%

Aktiv: 3310 Yeni: 1022 Tələb: Aşağı
285 000 AZN
V

Vüsal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi