Satılır 3 otaqlı yeni tikili 147 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabaq küc · Ev10.Az

Satış EML-093261 3
7 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

147.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 14

Təsvir

NƏRİMANOV rayonu, Təhsil Nazirliyinin yaxınlığında, yerləşən yeni binada ,3 otaqli mənzil satilir əla təmirli . 14/12- ci mərtəbəsindədir. Ümumi sahəsi 147 kv.m , Geniş mühafizəli həyət, yeraltı qaraj, inkişaf etmiş infrastruktura var. 2 səssiz sürətli lift. Yaxşı inkişaf etmiş infrastruktura – yaxınlıqda supermarket, orta məktəb, avtobus dayanacağı və s.100% tamalanacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,980 AZN/m²

Ortadan 2.2% baha

Rayon ort: 3,895 AZN/m²

Nərimanov

3 895 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
344 118 USD
585 000 AZN
Təmirli Kupçalı
C

Calal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi