Satılır 3 otaqlı yeni tikili 147 m²

Bakı, Köhnə Günəşli · Emlak.Az

Satış EML-063563 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

147.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 7

Təsvir

Şəhərin mərkəzində .

Yeni şəhərciydə .

----------------------------------------------

Ağ Şəhərin mərkəzi küçələrindən birində yeni tikili hər bir şəraiti olan kompleksdə qanuni 3 otaq əla təmirli tam Əşyalı mənzil Satılır . Qaz su işıq daimidir . Mənzildə 1 sanuzel və 1 sanitar qovşaq var . Kompleksin geniş həyəti və yeraltı mərtəbəli qarajı var .

----------------------------------------------

Real alıcılar əlaqə saxlasın .

Ofisin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1 % təşkil edir .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,898 AZN/m²

Ortadan 34% baha

Rayon ort: 3,656 AZN/m²

Köhnə Günəşli

3 656 AZN/m²

Son 6 ay: +32.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.40%

Aktiv: 1136 Yeni: 133 Tələb: Aşağı
423 529 USD
720 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Rəşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi