Satılır 3 otaqlı yeni tikili 145 m²

Bakı, Yasamal · Əbdülvahab Salamzadə · Ev10.Az

Satış EML-205494 4
17 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

145.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 17

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

GÖZƏL MƏNZİL SATIŞDADIR! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! ALMAGA TƏLƏSİN! Bina yerləşir şəhərin çox gözəl və prestişli məntəgələrin birində, "Qələbə meydanı", YPİ-nin yanında. "İnşaatçılar" metrosuna piyada 4 dəqiqəlik məsafədə, əlavə 2 metro stansiyasına yaxın məsafədə. Ətrafında həyat üçün lazım olan bütün komunikasiyalar var. 2 mərtəbəli yeraltı qaraj, parkinq yeri, böyük həyəti, uşaqların oynaması üçün meydançası, dükan, 7/24 mühafizəsi. Qarajdan evə liftnən qalxmaq olur. Mənzil qanuni 3 otaqlı, Yelçəkən, yaxşı təmirli, gözəl, çıxarışlı mənzildir. Döşəmə parket, 1 geniş mətbəxi, 2 böyük balkonu, böyük dəhlizi və 2 sanitar qovşağı. Yarı əşyalar qiymətə daxildir. QİYMƏT SONDUR! İPOTEKAYA YARARLIDIR! OFİS HAQQI alıcıdan-1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,172 AZN/m²

Ortadan 25.9% sərfəli

Rayon ort: 2,932 AZN/m²

Yasamal

2 932 AZN/m²

Son 6 ay: +1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
170 270 EUR
315 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi