Satılır 3 otaqlı yeni tikili 145 m²

Bakı, Nəsimi · Azadlıq pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204544 3
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

145.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

16 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Lift

Var

Təsvir

28 may metrosuna yaxın Azadlıq pr yerləşən yeni tikili binada təmirsiz mənzil satılır 16/17 mərtəbə Ümumi sahə: 145 m² Təmiri: Təmirsiz (podmayak) Sənəd: Çıxarış Qiymət: 493 000 AZN Xidmət haqqı: Müştəridən 1% Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,400 AZN/m²

Ortadan 5.7% sərfəli

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
266 486 EUR
493 000 AZN
Kupçalı
E

Elsevər

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi