Satılır 3 otaqlı yeni tikili 145 m²

Bakı, Nərimanov · Balaəmi Dadaşov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-116728 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

145.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 17

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL! Heydər Əliyev Mərkəzinin yanında Zümrüd Residence DƏ 17 mərtəbəli binanın 13 cü mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır.Mənzil tam əşyalı satılır.Təmirdən sonra mənzildə yaşayış olmayıb.Döşəmə olan hissələr italyan brendinə məxsus parketlərdən vurulub.Keremoqranit olan hissələr isti döşəmə ilə təchiz olunub.Ətrafında bütün iaşə obyektləri var.Əlavə məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın.WhatsApp da Aktivdir.Ofis Xidmət Haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,124 AZN/m²

Ortadan 5.7% baha

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
323 243 EUR
598 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mələk

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi