Satılır 3 otaqlı yeni tikili 144 m²

Bakı, Keşlə · Emlak.Az

Satış EML-072046 2
15 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

144.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 20

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Müqavilə

Təsvir

3ot. 20\6 mər. 144kv. Yasamal rayonu, A.Şərifzadə küçəsində əla təmirli və əşyalı mənzil satılır. Sənəd – müqavilə. Mənzildə qaz,su,işıq daimidir, istilik sistemi-kombidir. Mənzil, yaşayış üçün bütün əşyalarla təmin olunmuşdur. Bina isə infrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdədir. Ətrafında bütün iaşə obyektləri mövcuddur (Məktəb, baxça, kafe və restoranlar, elektronika dükanları, geyim mağazaları, supermarketlər və s.). və "İnşaatçılar" və “Elmlər” metrosuna 12 dəqlik yoldur.

Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır.

* Ofis haqqı – 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,569 AZN/m²

Ortadan 30.7% sərfəli

Rayon ort: 3,707 AZN/m²

Keşlə

3 707 AZN/m²

Son 6 ay: +109%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.80%

Aktiv: 842 Yeni: 12 Tələb: Aşağı
370 000 AZN
Təmirli
M

Murad bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi