Satılır 3 otaqlı yeni tikili 142 m²

Bakı, Xətai · Şirvani küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-150379 5
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

142.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 13

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR Xətai rayonu, Əhmədli / Xalqlar Dostluğu metrosu yaxınlığı Seyid Əzim Şirvani küçəsi, 34-cü polis bölməsi və Tam Store yanında Yeni tikili | 13 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsi 3 otaqlı (qanuni) Ümumi sahə: 140 kv.m Təmirli mənzil Qaz, su, işıq daimidir Liftlər fasiləsiz işləyir Məktəb, baxça və iri supermarketlər binanın ətrafındadır Sənəd: Kupça (Çıxarış) Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz Real alıcıya endirim olunacaq Ofis xidmət haqqı: 1% (alıcı tərəfindən)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,761 AZN/m²

Ortadan 41.2% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
147 059 USD
250 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İmral bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi