Satılır 3 otaqlı yeni tikili 137 m²

Bakı, Nəsimi · Azadliq prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-159048 14
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

137.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 17

Təsvir

PREMIUM YAŞAYIŞ – ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ ! 28 May metro stansiyası, 28 Mall və Slavyan Universiteti yaxınlığında yerləşən 28 Residence premium yaşayış kompleksində möhtəşəm mənzil satışda! Mərtəbə: 17/10 Otaq sayı: 3 otaq Sahə: 137 kvm Təmir: Tam təmirli, yüksək keyfiyyətli materiallarla Qiymət: 585,000 AZN Mənzil geniş və işıqlı otaqları, zövqlə dizayn olunmuş interyeri və rahat planlanması ilə seçilir. Premium kompleksdə yaşayış sizə maksimum komfort və təhlükəsizlik təmin edir. Şəhərin ən əlverişli nöqtəsində yerləşməsi sayəsində bütün vacib obyektlərə qısa zamanda çatmaq mümkündür. Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,270 AZN/m²

Ortadan 18.4% baha

Rayon ort: 3,608 AZN/m²

Nəsimi

3 608 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
316 216 EUR
585 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nurlan Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi