Satılır 3 otaqlı yeni tikili 136 m²

Bakı, Nərimanov · Baki seh Nerimanov r Eliyar Eliyev kuc 8 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189064 9
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

136.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 19

Təsvir

Nerimanov r Kosmos yasayish kompleksi qazli kupcali .Ipotekaya tam.yararli .Deniz menzereli.Acar mend3di istenilen vaxt baxmaq olar

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,206 AZN/m²

Ortadan 43.4% sərfəli

Rayon ort: 3,901 AZN/m²

Nərimanov

3 901 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
162 162 EUR
300 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
V

Vuqar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi