Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, Yasamal · Dadaş Bünyadzadə küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-245997 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 12

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Yeni Yasamal, Yasamal Mall tərəfdə olan binalarda 3 Otaq , 12/9 cu mərtəbə 135 kvm, Çıxarışlı təmirsiz mənzil satılır. Mənzil tam ideal formada 1 cı işığla 4 Otağa çevirmək olar. Qiymət 221 000 manat, vasitəçi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,637 AZN/m²

Ortadan 44.2% sərfəli

Rayon ort: 2,931 AZN/m²

Yasamal

2 931 AZN/m²

Son 6 ay: +1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
221 000 AZN
Kupçalı
S

Samir

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi