Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, Nərimanov · Koroğlu Rəhimov küç. 57 · Ev10.Az

Satış EML-204605 2
9 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 17

Təsvir

Gənclik Mall, Gənclik metro stansiyasının yanında Premium Yaşayış kompleksi “Ganjlik Residence”də 17 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 135 m² olan, 3 otaqlı, təmirsiz, yelçəkən mənzil satılır. ÇIXARIŞI VAR.

Продается трехкомнатная квартира общей площадью 135 м², без ремонта, с вентилятором, расположенная на 15-м этаже 17-этажного здания в элитном жилом комплексе «Ганджлик Резиденс», недалеко от торгового центра «Ганджлик» и станции метро «Ганджлик». Имеется выход.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,370 AZN/m²

Ortadan 13.6% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
267 647 USD
455 000 AZN
Təmirli Kupçalı
G

Gülü xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi