Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, Binəqədi · Cavadxan küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199820 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Kupçalı və ipotekaya tam yararlı . Binəqədi rayonu, 9-cu mikrorayon, Cavadxan küçəsində, 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 2 ci mərtəbəsində mənzil satışa təqdim olunur. . Mənzil qanuni 3 otaqdan ibarət olub, 135 kvmetr sahəyə malikdir. Ev əla təmirlidir və əşyalı satılır. Su, qaz və işıq daimidir. . Yerləşmə baxımından çox əlverişlidir, Nəsimi və Memar Əcəmi metrosuna 5-7 dəqiqəlik məsafədədir, Zərifə Əliyeva adına parkın yanındadır. . Ofis haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,222 AZN/m²

Ortadan 6.5% sərfəli

Rayon ort: 2,376 AZN/m²

Binəqədi

2 376 AZN/m²

Son 6 ay: -2.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.00%

Aktiv: 6073 Yeni: 1908 Tələb: Aşağı
300 000 AZN
Kupçalı
G

Günel Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi