Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, Nərimanov · Əliyar Əliyev küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194397 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Təcili satılır !!! Nərimanov, Heydər Əliyev pr., Saatlı binaya yaxın !!! Kupça var. İpotekaya yararlı. ƏŞYALI !!! - 18/11 - 135 kv - qanuni 3 otaq Şirkət xidmət 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,141 AZN/m²

Ortadan 45% sərfəli

Rayon ort: 3,895 AZN/m²

Nərimanov

3 895 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
170 000 USD
289 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Z

Zamiq bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi