Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, 8-ci kilometr · Emlak.Az

Satış EML-064556 3
19 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 16

Təsvir

- Satış: Yeni tikili

- Ünvan: İnşaatçılar m/s yanında yerləşir.

- Otaq sayı: 3

- Sahəsi: 135 m2

- Mərtəbə: 16/11

- Sənədi: Çıxarış

- İpotekaya yararlıdır

- Təsviri: Yeni təmirlidir, 4 otağa da çevirmək olar. Qaz su daimidir. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).

------------------------------

- Продажа: Новостройка

- Адрес: Находится рядом с м/с Иншаатчылар.

- Кол-во ком: 3

- Площадь: 135 м2

- Этаж: 16/11

- Документ: Купчая

- Подходит под ипотеку

- Описание: Ремонт новый, можно также переделать в 4 комнаты. Газ вода постоянно. Услуги фирмы 1% (от покупателя).

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,756 AZN/m²

Ortadan 8.4% sərfəli

Rayon ort: 3,007 AZN/m²

8-ci kilometr

3 007 AZN/m²

Son 6 ay: +23.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.10%

Aktiv: 1983 Yeni: 45 Tələb: Aşağı
201 081 EUR
372 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

Binatap.az Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi