Satılır 3 otaqlı yeni tikili 134 m²

Bakı, Nərimanov · Ceyhun Səlimov · Ev10.Az

Satış EML-206576 2
8 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

134.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Bina yerləşir 8 noyabr metrosunun düz yanında. Ətrafında həyat üçün lazım olan bütün komunikasiyalar mövcuddur. Yeraltı qarajı, həyətdə parking yeri və s. Mənzil: gözəl, işıqlı, yaxşı təmirli, Yelçəkən, qanuni 3 otaqlı, 2 sanitar qovşağı, böyük mətbəxi, geniş dəhliz-holu və 2 balkonu (balkonlara bütün otaqlardan və mətbəxdən çıxış var). Çıxarışda 121.4kvm-dir, realda 134kvm-dir. REAL ALICIYA ancaq mənzilə baxdıqdan sonra ENDİRİM MÜMKÜNDÜR! İPOTEKAYA YARARLIDIR! OFİS HAQQI alıcıdan - 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,164 AZN/m²

Ortadan 44.9% sərfəli

Rayon ort: 3,926 AZN/m²

Nərimanov

3 926 AZN/m²

Son 6 ay: -17.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -18.90%

Aktiv: 16839 Yeni: 5942 Tələb: Aşağı
170 588 USD
290 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi