Satılır 3 otaqlı yeni tikili 134 m²

Bakı, Nərimanov · Təbriz küc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-120545 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

134.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 16

Təsvir

NƏRİMANOV rayonu, H.Əliyev mərkəzinə yaxın, yerləşən yeni binada ,3 otaqli mənzil satilir əla təmirli . 16/13- cü mərtəbəsindədir. Ümumi sahəsi 134 kv.m , Geniş mühafizəli həyət, yeraltı qaraj, inkişaf etmiş infrastruktura var. 2 səssiz sürətli lift. Yaxşı inkişaf etmiş infrastruktura – yaxınlıqda supermarket, orta məktəb, avtobus dayanacağı və s.100% Yaşayişli bina.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,179 AZN/m²

Ortadan 7.4% baha

Rayon ort: 3,892 AZN/m²

Nərimanov

3 892 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
560 000 AZN
Təmirli Kupçalı
C

Calal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi