Satılır 3 otaqlı yeni tikili 132 m²

Bakı, Xətai · пос белый город · YeniEmlak.AZ

Satış EML-190077 5
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

132.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 7

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Satılır – 3 otaqlı mənzil, Ağ Şəhər (əla, bahalı təmirli) Mərtəbə: 7/5 Sahə: 132 m² Otaq sayı: 3 Sənəd: kupça (çıxarış var) Təmir: yüksək səviyyəli, bahalı dizayner təmiri Prestijli Ağ Şəhər ərazisində yerləşən bu geniş 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil yüksək keyfiyyətli, bahalı materiallarla və dizayner üslubunda təmir olunub. Planlaşdırma rahatdır, geniş otaqlar və zövqlü interyer yaşayış üçün maksimum komfort yaradır. Mənzil tam hazır vəziyyətdədir, əlavə xərc tələb etmir. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlayın. Продаётся 3-комнатная квартира в поселке Белый Город (с отличным дорогим ремонтом) Этаж: 7/5 Площадь: 132 м² Комнат: 3 Документ: купчая Ремонт: высококачественный, дорогой дизайнерский ремонт Продаётся просторная 3-комнатная квартира в престижном районе Белого Города. Квартира выполнена с использованием дорогих материалов и в современном дизайнерском стиле. Удобная планировка, большие комнаты и стильный интерьер обеспечивают максимальный комфорт. Квартира полностью готова к проживанию и не требует дополнительных вложений. (Табриз)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,735 AZN/m²

Ortadan 59% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
367 647 USD
625 000 AZN
Kupçalı
A

Azerbaijan Realty Partners

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi