Satılır 3 otaqlı yeni tikili 132 m²

Bakı, Nizami · Ipoteka.AZ

Satış EML-095662 27
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

132.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

16 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF!!! 1103 MANAT AYLIQ!!!Nizami rayonu, Özbəkistan küçəsi, Qara Qarayev Romans palace ilə üzbəüz körpü bina tikinti MTK, Özbəkistan küçəsində QANUNİ 3 OTAQLI mənzil satışa çıxarılır. Metroya piyada 6-7 dəqiqə məsafə.16 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi təxmini 132 kv/m-dir, kupçada 110 kv/m-dir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. Aylıq ödəniş 1103 azn-dir. 25 illik götürülüb, təxminən 20 il 8 ayı ayı qalıb. Qalıq borc 144000 manat. Sənəd KUPÇADIR. İLKİN ÖDƏNİŞ: 150000 AZNAYLIQ: 1103 AZN XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,545 AZN/m²

Ortadan 15.7% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
181 622 EUR
336 000 AZN
Kupçalı
T

Tamara xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi