Satılır 3 otaqlı yeni tikili 131 m²

Bakı, Yasamal · Abbas mırze serıfzade · Ev10.Az

Satış EML-069988 5
13 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

131.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 17

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

İnsaatcilar metrosu saf suyun yani,17 mertebeli binanin 5ci mertebesinde Ela temirli 3 otaqli esyali menzil satilir.Umumi sahe 131 kvm . Menzilin senedleri qaydasindadir ,ipoteka kreditine yararlidir. Menzilde ne gorursuzse menzilde qalacaq . İnsaatcilar ve elmler metrosuna asan xidmete v.s iasi obyektlere yaxindir .Etrafli melumat ve baxis ucun zene bilersiz . ofis haqqi 1 faiz teskil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,557 AZN/m²

Ortadan 12.5% sərfəli

Rayon ort: 2,923 AZN/m²

Yasamal

2 923 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
335 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Ramile

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi