Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m²

Bakı, Nərimanov · Ziya Bünyadov prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-206540 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

128.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Lift

Var

Eyvan

Var

Təsvir

Nərimanov rayonu Koroğlu metrosunun yaxınlığı PREMIUM kompleks Lake City qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. • 128 kv.m itkisiz plan Premium Klass kompleks. • Mərtəbə 9/17 qanuni 3 otaq geniş işıqlı otaqlar. • Mənzil vitraj pəncərələrlə əhatə olunub möhtəşəm panorama. • Bütün komunallar daimidir blokda 2 sürətli Sigma lift. • Binanın 24/7 mühafizəsi səliqəli qapalı həyəti -2 qarajı var. • Sənəd Müqavilə ! • Əlave melumat üçün əlaqə saxlayın. • Şirkətin xidmət haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,750 AZN/m²

Ortadan 29.4% sərfəli

Rayon ort: 3,895 AZN/m²

Nərimanov

3 895 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
207 059 USD
352 000 AZN
Kupçalı
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi