Satılır 3 otaqlı yeni tikili 126 m²

Bakı, Yasamal · Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Şərifzadə yolu, 2 nömrəli Tibb kolleci ilə üzbəüz · YeniEmlak.AZ

Satış EML-165166 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

126.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 16

Təsvir

Premium təmirli mənzil satışdadır. Mənzil haqqında: Ümumi sahə: 126 m² Qanuni 3 otaqlıdır. 2 ayrı-ayrı sanuzel (isti pol) Qarderob otağı Kupça var, ipotekaya yararlıdır Binanın altında qaraj mövcuddur 7/24 mühafizə, su təminatı Generatorlu lift (işıq sönəndə işləyir) Yasamal, Şərifzadə yolu, 2 nömrəli Tibb Kolleci ilə üzbəüz Metroya 5-10 dəqiqəlik piyada məsafə: həm 20 Yanvar, həm də İnşaatçılar stansiyaları. Binanın həyətində Bravo və Araz market mövcuddur. Ətrafda bağça və məktəb yerləşir. Binanın altında Etalon Hospital, yaxınlıqda avtobus dayanacağı. Qiymət: 320000 azn

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,540 AZN/m²

Ortadan 13.5% sərfəli

Rayon ort: 2,936 AZN/m²

Yasamal

2 936 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
172 973 EUR
320 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
D

DOSTLAR Dasınmaz Emlak Agentliyi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi