Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m²

Bakı, Nərimanov · Heydər Əliyev pr. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-257754 3
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

125.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 8

Təsvir

MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR! Nərimanov rayonu, Heydər Əliyev prospektində, Heydər Əliyev Mərkəzi və Rəssamlıq Akademiyasının yaxınlığında yerləşən yeni tikili binada qanuni 3 otaqlı, geniş və işıqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzilin ümumi sahəsi 125 kv.m-dir. Mənzil yaxşı təmirlidir, yelçəkəndir və otaqları geniş, işıqlı və əşyasızdır. Mətbəx studiya görnüşündədir. Mənzildə 2 sanitar qovşağı mövcuddur. 8 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində yerləşən mənzilin pəncərə və balkonu həm həyətə, həm də prospektə baxır. Binada geniş həyət, rahat parkinq və mərkəzi istilik sistemi mövcuddur. Qaz, su və işıq daimidir. Sənəd kupçadır. Metroya cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Real alıcılar əlaqə saxlasın. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir. Срочно продается квартира! В Наримановском районе, по проспекту Гейдара Алиева, рядом с Центром Гейдара Алиева и Академией Художеств, в новом жилом комплексе продается просторная и светлая 3-комнатная квартира с ремонтом. Общая площадь квартиры составляет 125 кв.м. Квартира с хорошим ремонтом, комнаты просторные и светлые, кухня-студио. Имеются два санузла. Квартира расположена на 6-м этаже 8-этажного дома. Окна и балкон выходят как во двор, так и на проспект. В доме имеется центральная система отопления, просторный двор и удобная парковка. Газ, вода и электричество постоянно. Документ — купчая. До метро всего 10 минут. Просьба звонить только реальным покупателям. Комиссия агентства — 1% со стороны покупателя.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,440 AZN/m²

Ortadan 37.5% sərfəli

Rayon ort: 3,907 AZN/m²

Nərimanov

3 907 AZN/m²

Son 6 ay: -18%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.00%

Aktiv: 17225 Yeni: 6267 Tələb: Aşağı
164 865 EUR
305 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
L

Lacın xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi