Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m²

Bakı, Yasamal · Moskva pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-115427 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

125.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 22

Təsvir

- SATILIR - - Ünvan:Yasamal Moskva pr Main mtk - Sahə: 125 kv - Otaq sayı - 3 otaq - Yaxınlıqda - məktəb, uşaq baxçası,bütün infrastrukturun tam mərkəzindədir - Üstünlüklər: Yeni tikili. Əla Təmir olunub 2 Sanitar qovşaq Otaqlar geniş və işıqlıdır. Mənzilin pəncərələri açıq havaya açılır . Kombi sistemi 3 Sürətli lift Qaz, su, işıq – daimidir, Binanın geniş həyəti və parkingi mövcuddur. - Şirkətin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,080 AZN/m²

Ortadan 28.9% sərfəli

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
260 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Amil Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi