Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m²

Bakı, Nəsimi · Qulu Quluyev kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112952 6
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

125.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təsvir

Nəsimi rayonunda ideal yerləşimdə 3 otaqlı mənzil satılır! Koala park, Koroğlu parkı, Zorge parkı, Dostluq kinoteatrı və Nəsimi bazarının bir addımlığında yerləşən prestijli binada — qanuni 3 otaqlı, 125 kvm sahəsi olan, 16 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşən əla təmirli mənzil satışdadır. Mənzildə yüksək keyfiyyətli materiallarla təmir aparılıb, geniş və işıqlı otaqları, funksional planlaşdırması ilə rahat yaşayış üçün tam uyğundur. Binada lift, təhlükəsizlik sistemi və səliqəli həyət mövcuddur. Mərkəzi infrastruktur – məktəb, bağça, marketlər və ictimai nəqliyyat vasitələri bir neçə addımlıq məsafədədir. Şəhərin ən rahat və nüfuzlu hissəsində keyfiyyətli mənzil axtaranlar üçün ideal seçim! XIDMET HAQQI 1

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,600 AZN/m²

Ortadan 0.1% baha

Rayon ort: 3,598 AZN/m²

Nəsimi

3 598 AZN/m²

Son 6 ay: -4.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
450 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nurlan Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi