Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m²

Bakı, Nəsimi · vaqif prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-066672 3
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

125.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 17

Təsvir

TECILI,QAZLI,KUPCALI!Baki seheri Nesimi rayonu dedeqorqud parki coalapark etrafinda yeni tikili (5-6 iliditikilib) 17 mertebeli binanin 6 ci mertebesinde sahesi 125 kv olan yaxsi temirli 3 otaqli qismen esyali menzil satilir,Bina elverisli yerde yerlesir,elave suallari olanlar elaqe saxliya bilerler.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,680 AZN/m²

Ortadan 2.1% baha

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
248 649 EUR
460 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
e

elcin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi