Satılır 3 otaqlı yeni tikili 124 m²

Bakı, Xətai · Şahab mtk · YeniEmlak.AZ

Satış EML-126947 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

124.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

17 / 17

Təsvir

Xətai rayonunda, Əhmədli metrosuna yaxın, şəhərin ən nüfuzlu yaşayış komplekslərindən birində — Şahab MTK-da premium səviyyəli mənzil satışa çıxarılıb. Kompleksdə 2 mərtəbəli yeraltı parking, liftlə birbaşa parkinqdən 16 mərtəbəyə qalxma imkanı, 24/7 mühafizə və kamera sistemi mövcuddur. Mənzil 17 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsində yerləşir, ( lift 16 ya qalxir sənəddə mənzil qeyd olunub ) 3 otaqlıdır, ümumi sahəsi 124 kv.m. 4%-lik ipoteka fondu mənzilidir — 85000 AZN ilkin ödənişlə, 21 il müddətinə aylıq 1000 AZN ödənişlə əldə etmək mümkündür. Mənzil 80% əşyalıdır, dizayn və yerləşmə baxımından bazardakı analoqlarına nisbətən çox sərfəli və dəyərindən ucuz təklif olunur. Əla investisiya və rahat yaşayış üçün ideal seçimdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

685 AZN/m²

Ortadan 77% sərfəli

Rayon ort: 2,982 AZN/m²

Xətai

2 982 AZN/m²

Son 6 ay: +3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
50 000 USD
85 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İnvest Home Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi