Satılır 3 otaqlı yeni tikili 123 m²

Bakı, Xətai · Məhəmməd Hadi küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-153846 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

123.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 17

Təsvir

SUPER TƏKLİF EKSKLUZİV VARİANT İDEAL MƏNZİL Həzi Aslanov metrosunun çıxışına yaxın Yeni tikili binada qanuni 3 otaq Ümumi 122 kv sahəsi Kupçalı Qaz su işıq daimi Ofisin xidməti haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,228 AZN/m²

Ortadan 25.4% sərfəli

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
161 176 USD
274 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
R

RƏSUL

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi