Satılır 3 otaqlı yeni tikili 122 m²

Bakı, Yasamal · Zahid Xelilov kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193869 4
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

122.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 17

Təsvir

Elit City , BDU-nin cixisinda 17/3 122 kv 3 otaqli temirli menzil satilir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,730 AZN/m²

Ortadan 27.6% baha

Rayon ort: 2,923 AZN/m²

Yasamal

2 923 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
267 647 USD
455 000 AZN
Kupçalı
E

Ehmed

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi