Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
120.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
3 / 6
Təsvir
Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində Ümumi sahəsi 120 kv m olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Daxili kredit yoxdur Əşyalı satılır Barter yoxdu Kupca var. Qiymət 175000 azn İLKİN.050 202 72 25
Xəritə
Bazar analitikası
1,458 AZN/m²
Ortadan 7.1% sərfəli
Rayon ort: 1,570 AZN/m²
1 570 AZN/m²
Son 6 ay: -11.6%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -8.00%