Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²

Bakı, Xətai · Mərkəzi Bulvar Küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194569 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 20

Təsvir

? Premium Yaşayış – Raffle Tover ? Əla Lokasiya | Tam Əşyalı | Müqavilə ilə | Təmirli ? Otaq sayı: 3 ? Sahə: 120 m² ? Mərtəbə: 20 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsi ? Təmir: Zövqlü və keyfiyyətli təmir ? Əşyalar: Tam əşyalı, daxil olub yaşamaq mümkündür ? Sənəd: Müqavilə ? Şəhərin nüfuzlu və rahat yaşayış komplekslərindən biridir. Rahat infrastruktura və təhlükəsizliyə sahibdir. ? Ətraflı məlumat və baxış üçün bizimlə əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,667 AZN/m²

Ortadan 90.3% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
400 000 USD
680 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Rauf Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi