Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²

Bakı, Nəsimi · Kövkəb Səfərəliyeva küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192080 16
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 15

Təsvir

DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ PREMIUM MƏNZİL! . ŞƏHƏRİN ƏN PRESTİJLİ ƏRAZİLƏRİNDƏN BİRİNDƏ! . Nəsimi rayonu, Kövkəb Səfərəliyeva küçəsi Port Baku, Crescent Mall, 28 Mall, 28 May metrosu, Bulvar və Səməd Vurğun bağına piyada məsafədə yerləşən sakit və elit ərazidə yeni tikili binada təmirli və tam əşyalı mənzil satışa təqdim olunur. . Mənzil haqqında: Ümumi sahə: 120 kvm Qanuni 3 otaq Geniş qonaq otağı: 32 kvm Skvaznoy (yelçəkən planlama – gün işığı alan mənzil) Keyfiyyətli təmir. Tam əşyalı satılır Qaz, su, işıq daimidir . Bina üstünlükləri: Binanın generator sistemi mövcuddur 2 ədəd sürətli lift Qapalı və təhlükəsiz Abad həyət Uşaq oyun meydançası 7/24 mühafizə və video nəzarət sistemi . Sənəd: MTK müqaviləsi. Bina FHN Rəyindən keçib Kupça yaxın zamanda veriləcək! . Qeyd: Bu ərazidə bu qiymətə belə təmirli və əşyalı mənzil yoxdur! Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma mümkündür. . Ofis xidmət haqqı: 1% (alıcı tərəfindən) . Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,125 AZN/m²

Ortadan 14.4% baha

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
291 176 USD
495 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günay Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
11 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi