Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²

Bakı, Yasamal · Müzəffər Həsənov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175892 11
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Lift

Var

Təsvir

PODMAYAK 3 OTAQLI MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR!!! . Yasamal rayonu, Müzəffər Həsənov küçəsində 20 Yanvar metro stansiyasına cəmi bir neçə dəqiqəlik məsafədə yerləşən yaşayış kompleksində 16 mərtəbəli yeni tikilinin 3-cü mərtəbəsində 3 otaqlı geniş və işıqlı mənzil satışa təqdim olunur. Rahat nəqliyyat imkanı və ətraf infrastruktur bu ərazini xüsusilə cəlbedici edir. . Mənzil təmirsizdir, bu da yeni sahibinə öz zövqünə uyğun dizayn və planlama imkanı yaradır. Kommunal xətlər (qaz, su, işıq) artıq çəkilmişdir və bina tam yaşayışlıdır, yəni bütün sistemlər aktiv vəziyyətdədir. Ümumi planlaması genişdir və istəyə uyğun olaraq mənzili rahatlıqla 4 otağa çevirmək mümkündür. Bu isə həm böyük ailələr, həm də gələcəkdə daha yüksək dəyərə satmaq istəyənlər üçün əlavə üstünlük yaradır. . Binanın altında geniş parking mövcuddur, bu da avtomobil sahibləri üçün ciddi rahatlıq deməkdir. Sənəd müqavilədir və yaxın zamanda çıxarış (kupça) veriləcək. Ətrafda marketlər, məktəblər, ictimai iaşə obyektləri və digər vacib infrastruktur mövcuddur. Bu mənzil düzgün seçim edənlər üçün həm rahat yaşayış, həm də gəlirli investisiya fürsətidir. . Ətraflı məlumat və baxış üçün zəng və ya WhatsApp. Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,375 AZN/m²

Ortadan 18.7% sərfəli

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
285 000 AZN
Kupçalı
N

Nəzrin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi