Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²

Bakı, Yasamal · Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-133713 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 12

Təsvir

ÇOX TƏCİLİ SATILIR – İNŞAATÇILAR METROSU YANINDA TAM ƏŞYALI 3 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI DÜŞDÜ Yasamal rayonunun ən tələbatlı və əlverişli ərazilərindən biri olan Şərifzadə küçəsində yerləşən, geniş və komfortlu mənzil satışa təqdim olunur. Bu lokasiyada bu kvadratda və bu şəraitdə mənzillər nadir hallarda satışa çıxır. Ünvan: Yasamal rayonu, Şərifzadə küçəsi,Ağ Çiçəyim yanı Metroya birbaşa yaxın məsafə – gündəlik həyat üçün maksimum rahatlıq Bina haqqında: Yeni tikili yaşayış binası 12 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsi Keyfiyyətli tikinti və rahat yaşayış mühiti Sakit və təhlükəsiz ərazi Mənzil haqqında: Ümumi sahə: 120 m² Otaq sayı: 3 otaq (geniş və funksional planlama) Çıxarış (kupça) var İpotekaya tam yararlıdır Tam təmirli və yaşayışa hazır Tam əşyalı satılır Üstünlüklər: Geniş və işıqlı otaqlar Əlavə xərc tələb etməyən gir yaşa variant Kombi istilik sistemi Qaz, su və işıq daimidir Rahat və praktik planlaşdırma İnfrastruktur: Metroya bir neçə addımlıq məsafə Marketlər, restoranlar və iaşə obyektləri Məktəb və uşaq bağçaları Gündəlik ehtiyaclar üçün bütün imkanlar əlçatandır İnvestisiya baxımından: Yüksək kirayə tələbatı olan ərazi Stabil və gəlirli yatırım imkanı Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçim Bu qiymətə bu ərazidə belə mənzil tapmaq çətindir Mənzil təcili satılır və bazarda uzun müddət qalmayacaq Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın Ofis xidmət haqqı: alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,750 AZN/m²

Ortadan 5.9% sərfəli

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
194 118 USD
330 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İzzət Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi