Satılır 3 otaqlı yeni tikili 116 m²

Bakı, Nərimanov · Fəxrəddin Əsədov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-115242 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

116.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Təsvir

Nərimanov rayonu, Çanaqqala restoranının yaxınlığında yerləşən, super təmirli 116 kv.m mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 17 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində yerləşir və 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib. Təmir zamanı ən keyfiyyətli və bahalı materiallardan istifadə olunub. Qiymətə bütün əşyalar daxildir — alıb dərhal köçə bilərsiniz. Mənzil kupçalıdır, bu səbəbdən ipoteka ilə də əldə etmək mümkündür. Bu qiymətə bu səviyyədə mənzil tapmaq çətindir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,155 AZN/m²

Ortadan 19.1% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
197 838 EUR
366 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
n

nail

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi