Satılır 3 otaqlı yeni tikili 116 m²

Bakı, Nərimanov · Faiq Yusifov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198372 3
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

116.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 16

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Nerimanov metrosuna yaxın Gold MTK ya məxsus təmirli mənzilimiz satışa çıxarılıb.Mənzil qismən əsyalı satılır.Sened muqavilədi (çıxarış alınması üçün her şey hazırdı).Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Xidmət haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

414 AZN/m²

Ortadan 89.4% sərfəli

Rayon ort: 3,893 AZN/m²

Nərimanov

3 893 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.60%

Aktiv: 17549 Yeni: 6479 Tələb: Aşağı
25 946 EUR
48 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Emin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi